Zážitky

Životní zážitky, neopakovatelné situace, které si chcete zapamatovat. Jedinečně prožité chvíle, které byste rádi měli zdokumentované. Něco na co budete rádi vzpomínat i po letech. Kouzlo okamžiku, které je nenahraditelné.

Náš tým je připraven realizovat a zdokumentovat jakoukoliv vaší akci, ať už společenskou, sportovní, adrenalinovou.
Fotíme svatby, plesy, sportovní akce, těhulky, páry, atd.

Pokud budete své zážitky chtít zachytit od nás, uděláme vše pro to, abyste mohli s radostí vzpomínat na váš zážitek v našem originálním, jedinečném a zajímavém podání.
Ceník:

Nefotografujeme za účelem zisku. Fotografování stále zůstává naším koníčkem a proto zde nemůžeme uvést konkrétní ceny za naše služby.

Ceny kalkulované pro naše klienty pouze pokrývají náklady, obvykle náklady na cestu, realizaci a další zařizování. Každý projekt si žádá jiný přístup, jiný úhel a proto je výsledná cena vždy výsledkem dohody mezi námi a klienty.

Pokud zvolíte naše služby určitě od nás obdržíte: Váš zážitek - zdokumentovaný jedinečným způsobem, CD/DVD s upravenými fotografiemi, dle dohody ostatní vybrané fotografie, malý dárek.
Reference:

Fotografování pro kalendář 2012 - Kumpáni
Fotografování Quadhell 2011 - Hummer centrum
Fotografování Ohňová show 2011 - Hummer centrum
Fotografování ME v Házené žáků - Praha 2010
Fotografování Dětský tábor Oříšek - Silvestr 2010, 2011
Fotografování pro kosmetický salon - reFresh
Fotografování pro golfový klub - Golf Club Tvrz
Fotografování titulky pro časopis Autosport&Tuning 12/2011
Fotografování akce - Bitva u Lipan 2012
Fotografování Fichtl cup 2012 - Třídvorští draciCopyright © 2012 Lightshot.cz.cz - Všechna práva vyhrazena  •  Hosted by POSKYTOVATEL.cz  •  SunLight CMS  •  administrace