< návrat zpět

Soutěž Jaro - UKONČENO rss

První paprsky sluníčka začínají hřát naše zkřehlá těla a osvětlovat ještě nedávno zmrzlou zem. Ze země se dere nepřeberné množství kytek, stromy začínají zelenat, první hmyz a ptáci už vylítli.
Lightshot.cz tímto vypisuje soutěž o nejlepší "jarní" snímek nebo snímek s jarní tématikou.

Redakce Lightshot.cz vybere ten nejlepší - fotka bude vystavena s uvedením autora na našich stránkách a výherce bude odměněn speciální cenou.

Pravidla

1. termín uzávěrky soutěže (do kdy je možné posílat fotografie) je 15. 4. 2012 12:00 (rozhodující je datum příchozího e-mailu)
2. soutěžící čestně prohlašuje, že fotografie je jeho vlastnictvím (nemůžeme nést odpovědnost za porušení autorských práv zaslaných fotografií), fotografie může být upravena postprocessingem
3. soutěže se může zúčastnit kdokoliv, kromě členů redakce Lightshot.cz
4. soutěžící souhlasí s uvedním svého jména a fotografie pro marketingové účely
5. výhra není soudně vymahatelná
6. výhra bude předána dle dohody po ukončení soutěže
7. každý smí poslat nejvýše 3 soutěžní snímky
8. fotky posílejte na info@lightshot.cz pole předmět bude "Jaro - soutěž", v e-mailu uveďte kontakt na sebe v případě výhry (kontakt NEBUDE zveřejněn)
9. výsledky budou uvedeny na stránkách lightshot.cz a také na na Facebook - Lightshot.cz, kde je nutné kliknout na "Líbí se mi"
10. výsledky budou zveřejněny 20. 4. 2012

Hodně štěstí.

Soutěžní fotografie

Jitka Doležalová Vít Richter Vít Richter


Vít RichterNebyly přidány žádné příspěvky.Copyright © 2012 Lightshot.cz.cz - Všechna práva vyhrazena  •  Hosted by POSKYTOVATEL.cz  •  SunLight CMS  •  administrace